Zadzwoń: 609 202 229 lub 81 740 90 30

Oferta

W Medical Hair & Esthetic świadczymy usługi z zakresu transplantacji włosów, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej, trychologii, neurologii, dermatologii, okulistyki, laryngologii, ginekologii i ginekologii estetycznej, radiologii, alergologii i radioterapii.

Przeszczep włosów

Przeszczep włosów to jedyna skuteczna metoda, dająca długotrwałe efekty w przypadku łysienia androgenowego. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzą dla prawidłowego przeprowadzenia takiego zabiegu.

Zobacz

Chirurgia plastyczna

Wiodącym celem zabiegów plastycznych jest korekta niedoskonałości ciała – wrodzonych bądź nabytych. Często wystarczy tylko mała zmiana, aby uzyskać satysfakcjonujący wygląd, który jest kluczem do samoakceptacji i dobrego samopoczucia.

Zobacz

Chirurgia onkologiczna i radioterapia

Chirurgia onkologiczna oraz radioterapia to podstawowe procedury medyczne w onkologii, które stosuje się do leczenia pacjentów chorych na nowotwory złośliwe oraz łagodzenia bólu związanego z zaawansowanym procesem nowotworowym.

Zobacz

Chirurgia naczyniowa i flebologia

W Naszych Klinikach wykonujemy zabiegi chirurgii naczyniowej, które polegają na operacyjnym leczeniu chorób naczyń krwionośnych i limfatycznych. Ponadto oferujemy pomoc lekarza flebologa oraz najnowsze metody leczenia schorzeń układu żylnego.

Zobacz

Medycyna estetyczna

W klinikach Medical Hair & Esthetic możecie Państwo skorzystać z szeregu zabiegów medycyny estetycznej. Naszym celem jest zapewnienie poczucia piękna i komfortu pacjentkom i pacjentom poprzez bezpieczne i zindywidualizowane usługi medycyny estetycznej wykonywane na najwyższym poziomie.

Zobacz

Trychologia

Twoje włosy stały się rzadkie, pozbawione blasku i z niewiadomych przyczyn ciągle wypadają? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z ludzkimi włosami i skórą głowy. Jesteśmy jedyną kliniką w Polsce, w której trychologiem jest lekarz.

Zobacz

Neurologia

Klinika Medical Hair&Esthetic posiada w swojej ofercie usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Z pewnością, Państwa problemem zajmie się specjalista posiadający wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Zobacz

Dermatologia

Dermatolog zajmuje się leczeniem, diagnozowaniem oraz profilaktyką chorób skóry, włosów i paznokci. Osobom, które zmagają się ze zmianami skórnymi bądź przebarwieniami, zalecamy konsultację z ekspertami Kliniki Medical Hair&Esthetic.

Zobacz

Okulistyka

Wzrok jest niezwykle ważnym dla człowieka zmysłem i należy badać go systematycznie. W naszej Klinice oferujemy szeroki zakres usług w zakresie okulistyki, m.in.: specjalistyczne konsultacje, kompleksową diagnostykę wraz z rozszerzonymi badaniami.

Zobacz

Radiologia

Do badań ultrasonograficznych wykorzystujemy aparat USG Mindray DC-8 EXP. Ultrasonografia jest jedną z najbezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych procedur radiologicznych. Podczas badania można wykryć m.in. guzy, torbiele, ropnie, zmiany pourazowe i nowotworowe.

Zobacz

Laryngologia

W Medical Hair&Esthetic udzielamy specjalistycznych konsultacji z zakresu chorób głowy i szyi. Zapraszamy zarówno pacjentów zmagających się w obrębie nosa, uszu, gardła, krtani lub zatok z przewlekłymi dolegliwościami, jak również w przypadku nagłych stanów zapalnych.

Zobacz

Ginekologia i ginekologia estetyczna

Odwiedzając Medical Hair & Esthetic będziesz mogła skorzystać z usług najlepszych specjalistów w dziedzinie zdrowia kobiet. W końcu piękno i dobre samopoczucie płci pięknej wynika również z prawidłowego funkcjonowania jej układu rozrodczego.

Zobacz

Alergologia

Alergia to dokuczliwy problem współczesnego świata. W celu poprawy swojego samopoczucia, zachęcamy Państwa do umówienia się na konsultację z doświadczonymi specjalistami w Klinice Medical Hair&Esthetic, którzy zajmują się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń alergicznych.

Zobacz